• Türkçe
  • İngilizce
  • İtalyanca

Mice


 

Kongre ve Toplantı Organizasyonları

 

Dünyanın her yerindeki  Kongre ve Toplantı Organizasyonları için,

Şu anda sınırlı sayıda misafirin kullandığı, Uluslararası Kongre ve Toplantılar için geliştirilen yeni online sistem kısa bir süre sonra bütün misafirlerimizin hizmetine sunulacaktır. Bu sistem sayesinde,

Firmamız yurt içi yurt dışı kongrelere katılım organizayonlarında;

gibi münferit ve grup bazında hizmet vermektedir.

 

Incentives

 

Şirket çalışanlarına, bayiilere ve ortaklara motivasyon sağlamak , performanslarını yükseltmek ve çabalarını ödüllendirmek için hiçbir şey teşvik gezilerinden daha verimli değildir.

Present Tour, firmaların talep ve ihtiyaçları doğrultusunda kurguladığı etkinlikleri ve organizasyonları müşterilerine sunmaktadır. 

Ekibimiz misafirinin profilini, beklentilerini tanıyarak en uygun destinasyonu keşfeder ve çalışmalarına başlar.  Misafirini memnun edebilmek beklentilerine yanıt verebilmek firmamızın en önemli kritelerinden biridir.  Sunulacak hizmetten önce biz tatmin olmalıyızki  misafirimize tavsiye edebilelim. Bu yüzden bir hizmeti sunmadan önce Present Tour kendisi tanır, dener, ve  misafirine sunar.

Kendi ihtiyaçlarımız doğrultusunda yazdırdığımız,  operasyondan muhasebeye uzanan yazılımımızla her türlü geçmiş ve güncel bilgiyi müşterilerimize sunabiliyoruz. Bu da müşterilerimizin geçmiş organizasyonlarında nerede neler yaptıklarını görmelerini sağlayarak yeni organizasyonlarının bütçlerini çıkarmalarında kolaylık sağlıyor.

Yurt içi ve yurtdışı teşvik, bayii, eğitim seyahatlerinde;

firmamızın verdiği hizmetler arasındadır.

 

Online Incentives

Organizasyon kolektif işidir ve biz teknolojimizle en pratik hale getiriyoruz. Katılımcılar bir tuş uzaklığınızda...

Online incentive sistemimizi kullanarak büyük gruplar için bilgi akışını en hızlı ve en doğru şekilde sağlarken, siz zamanınızı diğer işlerinize ayırabilirsiniz. Zira size bağlı tüm birimler gerekli bilgileri kendi hesapları üzerinden sistemimize girerler ve siz bunları toparlamak için zaman kaybetmezsiniz.

 

          Kontenjanlı Katılım:

         

          Limitli katılım:

 

          Kongre satış:

          Yukarıda belirtilen online işlemlerde firmalar çok detaylı raporları alabilirler ve bunları fatura ile karşılaştırabilirler.

 

Lansman

 

Gerçekleştirilen bütün çalışmaların temelinde özgün fikirlerin tasarımı vardır. “Fikir” yeni bir konsept olabileceği gibi;