• Türkçe
  • İngilizce
  • İtalyanca

Hizmetlerimiz


Nasıl Çalışıyoruz

 

 

 

Hizmetlerimiz

 

Vize işlemleri

Vize bölümümüz, seyahat tarihilerinize göre vize işlemleri için organize olup adınıza vize başvurusu yapar. Tüm evraklarınızın hazırlanması, randevu ve daha sonra pasaportun vizeli teslim alınmasına kadarki süreçte sizlere yardımcı olur.

 

Seyahat Sigortası

Present Tour, tüm seyahat programlarında otomatikman seyahat sigortası da yapmaktadır. Keyifli bir seyahat geçirmenizi sağlamak birinci önceliğimizdir.  Çünkü ani ve beklenmedik şekilde gelişen herhangi bir sağlık sorunu ya da kaza sonucunda yaşanabilecek olumsuzlukları minimuma indirmek ve sizleri seyahat keyfinden alıkoymamak için ne gerekliyse onu yerine getirmek bizim açımızdan çok önemlidir. Bu nedenle Mapfre Sigorta ile size özel bir işbirliği yaparak ismi de "KEYİF" olan geniş kapsamlı bir seyahat sigortası ürününü tercih ettik. Sadece bununla da yetinmeyip yine siz müşterilerimize özel bir çalışma ile "KEYİF PLUS" isminde TURSAB zorunlu sigorta kapsamında temin edilmesi gerekli tüm teminatları da yine Mapfre Sigorta ile sağladık. Hatta daha da ileri gittik, ödediğiniz ücretin 1.000.- Avro'sunu sigorta kapsamına aldık. Böylece birtakım olumsuzluklar söz konusu olsa dahi seyahatinizde keyfiniz hiç kaçmayacak.

 

Yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonları

Misafirlerimizin talep ve bütçelerine uygun olabilecek şekilde kullandığımız birden fazla online rezervasyon sisteminden ve direkt otelden alınan fiyatlar karşılaştırılarak en uygun fiyatlı rezervasyon yapılır.

 

Uçak bileti

Bilet ekibimiz istediğiniz destinasyon için havayolları alternatifleri ve fiyatlarını karşılaştırır size sunar... sadece kakar verirsiniz.

 

Transfer hizmetleri

Yurt içinde, yurt dışında nereye gitmek isterseniz bulunduğunuz noktadan gideceğiniz yere kadar transfer organizasyonunuzu yaparız.

 

 

Rehberlik hizmetleri

Münferit yada grup farketmez istediğiniz yerde istediğiniz zamanda size yardımcı olacak , sizi yönlendirecek , gezdirecek bir ekip her zaman bulundururuz.